KČT, odbor Halenkov http://www.kcthalenkov.cz Klub Českých Turistů, odbor Halenkov Tue, 30 Jun 2020 05:29:44 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 http://www.kcthalenkov.cz/wp-content/uploads/cropped-logo_kct_halenkov_icon-web-1-65x65.png KČT, odbor Halenkov http://www.kcthalenkov.cz 32 32 Zrušení akce Slovenské Rudohoří, Slovenský Kras http://www.kcthalenkov.cz/zruseni-akce-slovenske-rudohori-slovensky-kras/ Tue, 30 Jun 2020 05:29:42 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118188 Zájezd na Kremnické vrchy http://www.kcthalenkov.cz/zajezd-na-kremnicke-vrchy/ Tue, 23 Jun 2020 16:02:37 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118182 VÝSTUP NA MAKYTU http://www.kcthalenkov.cz/vystup-na-makytu-2/ Fri, 12 Jun 2020 15:31:48 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118167 Výšlap na Kyčerku / nábor TOMíci http://www.kcthalenkov.cz/vyslap-na-kycerku-nabor-tomici/ Wed, 10 Jun 2020 16:28:47 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118161 Pochod okolo Huslenek http://www.kcthalenkov.cz/pochod-okolo-huslenek-7/ Sat, 06 Jun 2020 05:44:14 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118136 Výšlap k Lačnovským skalám http://www.kcthalenkov.cz/vyslap-k-lacnovskym-skalam-2/ Sat, 30 May 2020 10:39:53 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118110 akce Velká Rača – ZRUŠENO http://www.kcthalenkov.cz/akce-velka-raca-zruseno/ Wed, 27 May 2020 19:26:32 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118108 Pochod okolo Huslenek http://www.kcthalenkov.cz/pochod-okolo-huslenek-6/ Mon, 18 May 2020 07:20:58 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118102 Akce zrušena – Výlet do neznáma (sklep) http://www.kcthalenkov.cz/akce-zrusena-vylet-do-neznama-sklep/ Fri, 08 May 2020 18:26:49 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118097 Cyklo přejezd Vsetínských Beskyd http://www.kcthalenkov.cz/cyklo-prejezd-vsetinskych-beskyd/ Wed, 29 Apr 2020 20:20:45 +0000 http://www.kcthalenkov.cz/?p=118048